PURE - Polish Unite Recon Elite

Początki klanu to marzec 2009 roku. Adriano, Iceman i Coralista grając wspólnie w STALKERA utworzyli grupę osób, która w grze online dała podwaliny dla zorganizowania platformy wspólnej zabawy oraz spędzania czasu w dobrym i doborowym towarzystwie. Czasy gry online w Stalkera to głównie wschodnie klimaty oraz wschodnie grzeszki. Rozgrywka była naszpikowana graczami, którzy nie stronili od „wspomagaczy”. Na tym tle drużyna z Polski była chlubnym wyjątkiem i niedługo zasłużyła na nieformalne określenie „pjureszki”. Czyli wolni od cheatów i haxów. Tak powstał skrót P.U.R.E. której rozwinięciem była nazwa Polish Unite Recon Elite.

Po ustaniu rozgrywek w STALKERA przyszedł czas na decyzję o zmianie gry. Założyciele chcieli utrzymać i rozwijać ekipę osób, których oprócz dobrej zabawy łączyły wspólne poglądy i wartości. Decyzja padła na Battlefield Bad Company 2. Ta doskonała rozgrywka sieciowa pozwoliła  rozwinąć klan o nowych członków oraz zbudować infrastrukturę, której głównym wykonawcą i osobą zarządzającą był Piotrek „Kycu”.

Kolejne edycje Battlefielda, oraz osoby przewijające się przez klan. Kobiety, ojcowie z synami. Narzeczeństwa i małżeństwa. Emerycie i studenci. Dyrektorzy i górnicy. Pracownicy z fabryki i informatycy. Wielu ludzi z innych krajów: Rosji, Ukrainy, Rumuni, Niemiec, Francji, Anglii. Nie sposób zapomnieć o dużym udziale w szeregach klanu żołnierzy służby zawodowej Polskiej Armii. To oni wykuli obecny kształt i historię klanu.

Część osób zamieniła zabawę i życie online na dużo trudniejszą zabawę w realne życie, ale jedno pozostało bez zmian.

PURE to grupa osób, która mimo wielu życiowych zakrętów, nieporozumień i kłótni wciąż odgrywa istotną rolę w świecie gry online. W oparciu o solidne fundamenty wypracowane przez Adriana, Icemana, Coralistę i Kyca chcemy wspierać ich dziedzictwo i mając na uwadze zmieniające się otoczenie będziemy dobrze się bawić i wzajemnie wspierać. Dlatego od kilku lat spotykamy się w świecie rzeczywistym, co przysparza nam wielu niespodzianek i czasem wielkiego kaca. Bywamy na dużych imprezach gamingowych jak Intel Extreme Masters w Katowicach i Poznań Game Arena. Wszystko po to aby PURE stało się elementem naszego życie i wzbogacało je o dodatkowe znajomości i umiejętności.

Obecnie koncentrujemy się na profesjonalnej grze w Polskiej Lidze Battlefield oraz w Nordicleague w kolejnej odsłonie Battlefield 4. W oczekiwaniu na piątą część tej gry chcemy zachować swoją tożsamość poprzez odpowiedni dobór osób oraz kultywowanie dobrej tradycji klanu PURE!

Naszą Misją jest stworzenie warunków dla dobrej zabawy na profesjonalnym poziomie dla osób, które poprzez swoje umiejętności oraz przy wsparciu swoich pozytywnych cech charakteru są w stanie utworzyć liczącą się w Europie drużynę e-sportową.

W ciągu najbliższych trzech lat Klan PURE ma ambicję nawiązania równorzędnej gry i współpracy z najlepszymi drużynami światowymi przy jednoczesnym zachowaniu przestrzegania zasad, gry fair-play oraz przy wzajemnym poszanowaniu dla kolegów, ich słabszych momentów i z uwzględnieniem życie osobistego.

Wartości

Profesjonalizm

Ćwiczymy, gramy i rozwijamy swoje umiejętności z przekonaniem, że robimy to z maksymalnym zaangażowaniem. Dostosowujemy się do otoczenia, zmian trybów rozgrywki oraz sposobu ich prowadzenia. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i możliwości.

Uczciwość

Gramy i bawimy się zawsze z zachowaniem zasad fairplay. Nie oszukujemy. Szanujemy zasady, regulaminy i powszechnie przyjęte zasady dobrej konkurencji. Jesteśmy uczciwi w stosunku do siebie oraz osób z innych klanów. Traktujemy nasze życie online tak, jakby odbywało się w realu.

Równość

Wspieramy się. Wyznaczamy sobie cele, do których delegujemy i przeznaczamy osoby będące w stanie podołać zadaniu z uwzględnieniem ich życia prywatnego i indywidualnych zdolności. Szanujemy swoje poglądy oraz poglądy naszych przeciwników. Świat online jest dostępny dla wszystkich ludzi bez względu na kraj, religię, kolor skóry, preferencje. 

Empatia

Zawsze staramy się działać z uwzględnieniem punktu widzenia innych osób oraz ich wartości i przekonań.  Ekrany monitorów nas nie chronią i nie izolują. Po drugiej stronie czatu, gry, jest Człowiek.

To jest P.U.R.E.

Nadchodzące mecze

No matches

Wyniki meczy

vs. ROG 6 : 0
PCW
vs. SemperFi 4 : 2
PCW
vs. PENTA 0 : 6
PCW
vs. 31337.ESPORT 16 : 10
PCW
vs. TeamYES! 16 : 4
ESL

Partnerzy